INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

  1. Slapukai (angl. cookies) – tai nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurias interneto svetainės lankytojo naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės ir išsaugo įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie lankytojo naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad lankytojas galėtų naudotis visu svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni. 
  2. Svetainės lankytojas gali pasirinkti, ar nori priimti slapukus. Nesutinkant, kad į kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galima pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu org arba www.google.com/privacy_ads.html.

     

    Duomenys apie naudojamus slapukus

Slapuko pavadinimas

Aprašymas

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Naudojami duomenys

PHPSESSID

Standartinis slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti.

Įėjimo į puslapį metu

Iki interneto svetainės lango uždarymo

Unikalus identifikatorius

_utma, _utmb, _utmc

Stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“. Informacija į serverį siunčiama anonimiškai. Slapukai identifikuoja unikalius lankytojus ir stebi vartotojo sesijas. Daugiau informacijos žr. „Google“ svetainėje.

Pirmo įėjimo į puslapį metu

Atitinkamai 30 min., 6 mėn., 2 metus

Unikalus identifikatorius

_utmz

Stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“. Informacija į serverį siunčiama anonimiškai.

Pirmo įėjimo į puslapį metu

Iki naršyklės uždarymo

Unikalus identifikatorius

_ga

Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

Pirmo įėjimo į puslapį metu

2 metai

Unikalus identifikatorius

Centro interneto svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines, produktus ir paslaugas.Trečiųjų šalių paslaugoms ar produktams, kurias galima pasiekti pasinaudojus nuorodomis iš Centro interneto svetainės, taikomas atitinkamos trečiosios šalies privatumo pranešimas.

 

Pilnas dokumentas